SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Łukasz Czapliński (1C)
Szymon Górny  (1H)

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Nagrody dla najlepszych uczniów

Wczoraj w Filharmonii Prezydent Miasta rozdał nagrody najlepszym uczniom Koszalina. Gratulacje dla nagrodzonych uczniów i absolwentów II LO: Marii Wiktorowskiej, Macieja Rydzewskiego, Mileny Gabrysiak, Jaroslava Sergeeva, Tobiasza Batora, Daniela Machnika, Łukasza Dudka, Aleksandry Bibro, Anity Nowickiej, Rafaela Petrosjana, Szymona Górnego, Patryka Sochaja i Dawida Kaźmierczaka!!