Motto by KaDe - "Chaos w dokumentacji na początku roku szkolnego będzie generować coraz większy Chaos w trakcie jego trwania  aż do PIĘKNEJ KATASTROFY"

• Póki nauczyciele "językowcy" nie zrobią testów rozdzielających uczniów podział na podstawowych/zaawansowanych jest sztuczny, ale lepiej od razu tak ponazywać grupy intuicyjnie - wybierajcie więc państwo właśnie takie nazwy : angielski zaawansowany i  angielski podstawowy (nie dotyczy języka niemieckiego - tu nie ma podziału na Z/P).
  • Nie ma specjalnego sensu pozostawienie pustych pól w projekcie dziennika. PRZYKŁAD z jakiegoś tam dziennika w naszej szkole.
    Dobrze jest jedynie dopisać: PRZEDMIOTY: Doradztwo zawodowe, Zajęcia z pedagogiem, Zajęcia z pedagogiem specjalnym

oraz NAUCZYCIELI: Gasińska Agnieszka, Stępień Aleksandra, Mielczarek Dominika
    to na okoliczność zastępstw, które niekiedy będą przydzielane właśnie tym nauczycielkom :-)

• 10.09.2023 - uwagi do ułożonych planów (materiał filmowy)
    Niestety część z Was kopiując plan z pierwszego tygodnia skopiowaliście PUSTY plan poniedziałkowy. Będzie lekkie zamieszanie jutro (11 września) i w każdy kolejny poniedziałek. OJ BĘDZIE!!!
  • Prawdopodobnie nie wszyscy z Państwa zauważyli taką oto uwagę przy wprowadzaniu listy przedmiotów w do dziennika TUTAJ. Ci z Was, którzy podeszli do tej sprawy bezrefleksyjnie możecie mieć problem przy odbiorze arkuszy ocen i świadectw do podpisu u Pań dyrektorek! :-( Wiem co piszę - trzeba będzie ponownie drukować źle wypełnione arkusze oraz świadectwa. Mi to "rybka", ale dla Was to na pewno będzie powód do złoszczenia się na mnie, szkołę, system i Tuska, a wystarczy zapoznać się z wymaganiami w tej sprawie  - kolejność przedmiotów. Boję się,  że w kwietniu/czerwcu i tak temat powróci! :-(

kolor niebieski to najnowsze zmiany (10 września)