Dostęp do e-Dziennika

Dostęp do dziennika może się odbyć poprzez wpisy w kartoteki uczniów i rodziców danych identyfikujących tzn. numer PESEL oraz adres e-mail do ustanawiania hasła dostępowego.

Na najbliższych zebraniach wychowawcy zbiorą od Państwa i uzupełnią (ew. uaktualnią) owe wpisy. Także wychowawcy na godzinach ze swoimi klasami pouzupełniają ich kartoteki.

Aby nie było problemów z dostępem wszystkich zainteresowanych (rodzice/opiekunowie, uczniowie) powinna być spełniona "sytuacja" przedstawiona w górnej części powyższego szkicu. Każde odstępstwo powoduje powstanie CHAOSU. To od wychowawców we WSZYSTKICH placówkach zależy co jest wpisane w kartoteki Państwa i Waszych dzieci.

Po uzupełnieniu właściwych wpisów  można wykonać czynności pokazane w krótkim, filmowym INTRO.

Rodzice/Opiekunowie - Pod żadnym pozorem nie wysyłajcie (a takie przypadki się już zdarzały!!) na adres szkoły danych łamiących zasady RODO. Dysponentem danych poufnych jest (za Waszą pisemną zgodą ) sekretariat a nie administrator/informatyk szkolny