Zapraszamy Was do udziału w XXIV edycji CEMS Chance - inicjatywy społecznej, która ma na celu wszechstronny rozwój młodzieży w wieku 14-16 lat.

Projekt ten, organizowany przez studentów CEMS Club Warszawa przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jest dedykowany młodym osobom stojącym przed trudnościami życiowymi, rodzinnymi, finansowymi lub zdrowotnymi, często pochodzącym z mniejszych miejscowości, domów dziecka lub rodzin zastępczych.

CEMS Chance to niezwykła okazja dla młodzieży do odkrycia swojego potencjału i rozwoju osobistego. Co edycję wybieramy 30 utalentowanych młodych osób, które uczestniczą w programie mentoringowym i 4-dniowej konferencji w Warszawie. Podczas tego wydarzenia młodzi ludzie mają szansę spotkać inspirujące osobistości, wziąć udział w różnorodnych warsztatach, prelekcjach oraz atrakcjach kulturalnych.

Co ważne, uczestnicy projektu CEMS Chance, przy wsparciu opiekunów, pracują nad projektami społecznymi, które po zakończeniu programu mogą otrzymać wsparcie finansowe od organizatorów oraz zostać wdrożone w rzeczywistość. Dzięki naszym partnerom, zapewniamy pokrycie kosztów związanych z pobytem uczestników w Warszawie oraz organizujemy rozwijające spotkania, warsztaty i aktywności. Jest to projekt niekomercyjny.

Misją CEMS Chance jest nie tylko pomaganie młodym ludziom w rozwoju, ale także inspiracja i stawianie przed nimi wyzwań, które pomogą kształtować ich charakter oraz budować otwartość na świat.

Rekrutacja do wydarzenia już się rozpoczęła i potrwa do 12 listopada. Zachęcamy Was do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod poniższym linkiem:

Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej: www.cemschance.ploraz profilu w serwisie Facebook: www.facebook.com/CEMSchance

To szansa na rozwój i odkrycie swojego potencjału. CEMS Chance to nie tylko projekt społeczny, to szansa na lepszą przyszłość.