Za nami finał Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Autumn Spelling Competition 2023

Część ustna była niemałym wyzwaniem dla uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych. Każdemu serdecznie gratulujemy odwagi i chęci brania udziału w konkursach 🤗

Ze szkoły podstawowej na podium stanęli:
  • Weronika Kędzia z SP2 w Sianowie
  • Maciej Żurek z SP w Starych Bielicach
  • Tymon Wojciechowicz z SP3 w Koszalinie
Natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych najlepsi z najlepszych okazali się:
  • Urszula Lidak z V LO w Koszalinie
  • Aleksandra Gruchot z V LO w Koszalinie
  • Grzegorz Wodzisławski z II LO w Koszalinie
Uczniowie i opiekunowie w przerwie wysłuchali występu Karina Kępa, która ostatni utwór "The best" Tiny Turner zadedykowała wszystkim zebranym. Naprawdę pokazaliście umiejętności i klasę.

Do jury zaprosiliśmy Zaieda A. Abossa ze Szkoły Językowej English for Life - Modern Knowledge oraz panią Joannę Kuszmar i panią Grażynę Szott.

Dziękujemy uczennicom klasy 2m - Oli, Zosi i Julce - za pyszne ciasta i pomoc przy konkursie. Takie same podziękowania należą się panom z obsługi nagłośnienia - Filipowi i jego "dream team"

Opiekunowie uczestników otrzymali upominki ufundowanie przez naszych wspaniałych sponsorów:
  • Panią Austynę Rogowską (właścicielkę hurtowni Fale Loki Koki)
  • Panią Joannę i Pana Michała Bastek (właścicieli hurtowni Bastek)
  • Pana Roberta Banacha (właściciela sklepu Morze Wina)
 Do zobaczenia za rok