Z ogromną radością pragnę zaprosić Uczniów szkoły, Nauczycieli i Państwa  do udziału w tegorocznej edycji Dnia Otwartego Politechniki  Koszalińskiej, która odbędzie się 07 marca 2024 roku, w godz. 10.00-14.00 w Politechnice Koszalińskiej.

Dzień Otwarty będzie doskonałą okazją do prezentacji Uczelni, naszej  oferty kształcenia, poszczególnych kierunków, laboratoriów oraz  realizowanych projektów. Tego dnia i w tych godzinach wszyscy będziemy  do dyspozycji młodzieży.

Podczas Dnia Otwartego naszej uczelni dostępne będą dla wszystkich  zainteresowanych interaktywne stanowiska, pokazy oraz prezentacje. Aby ułatwić maturzystom zdanie egzaminu maturalnego zaprosiliśmy  przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu, którzy  przeprowadzą prezentacje pt.: „Jak przygotować się i zdać maturę z  matematyki 2024” oraz „Jak przygotować się i zdać maturę z języka  polskiego 2024”. Przygotowaliśmy także stanowisko informacyjne, gdzie  będzie można uzyskać m.in. informacje dotyczące zasad rekrutacji na  studia.

Szczegóły - KLIKNIJ W miniaturkę

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Warto skorzystać z bogatej i wciąż poszerzanej oferty kształcenia naszej  Uczelni.

Jako jedyna wyższa szkoła techniczna na Pomorzu Środkowym jesteśmy  konkurencyjni wobec innych uczelni w regionie.

Serdecznie zapraszam –  dr hab. Krzysztof Wasilewski, prof. PK
Prorektor ds. Kształcenia Politechniki  Koszalińskiej