ZMIANY W PLANIE NA 25.09.2018

O GODZ. 11.30 NASTĘPUJĄCE KLASY WYCHODZĄ
POD OPIEKĄ NAUCZYCIELI DO TEATRU BTD

1A - A. Idziorek                  2A - B. Krzyminska                  3A - D. Podolska
1B - I. Lubomska                2B - J. Lizak                            3B - P. Szott
1C - B. Niesłuchowska         2E - A. Pall                             3E - A. Radomska
1E - P. Szymański               2M - L. Niesłuchowska

1H - na 5 godz. - matematyka (E. Gronowska). Po 6 godz. - do domu

1M - na 4 godz. gr. A. Chęcińskiej  - informatyka (zamiast czw. 8 godz.)
         Na 6 godz. - matematyka

2B - na 3 godz. gr. A. Chęcińskiej - okienko

2H - po 7 godz. - do domu

3C - na 6 godz. - chemia

3H - na 4 godz. gr. A. Boratyńskiej - okienko

Nauczyciele nieobecni:
A. Boratyńska, A. Chęcińska (zawody)

ZMIANY W PLANIE NA 25.09.2018

J. Butrynowska - na 6 godz. - 1M

K. Dobrowolski - na 4 godz. - 1M (zamiast czw. 8 godz.)

E. Gronowska - na 5 godz. - 1H

M. Gonet - na 6 godz. - 3C

Wymiana szkolna między II LO im. Wł. Broniewskiego a Gymnasium Papenburg
W tegorocznej wymianie między naszymi szkołami wzięła udział grupa 20 uczniów naszego liceum i zaprzyjaźnionej szkoły z Papenburga.
03 września, w dniu kiedy nasi koledzy i koleżanki przeżywali stres związany z rozpoczęciem roku szkolnego, my obawialiśmy się pierwszego spotkania z partnerami z Niemiec.

Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku

Nagrody dla nauczycieli
II LO jest szkołą, która jest dumna z sukcesów swoich uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Jako dyrektor doceniam zaangażowanie nauczycieli pracujących z olimpijczykami.

Brydżowy obóz szkoleniowy
W dniach 10-13.05.2018r. w ośrodku BESKID w Sarbinowie odbył się brydżowy obóz szkoleniowy dla uczniów I klasy matematycznej.

LIPS 2018 - fotorelacja

PRZELEW ŻYCIA dla Filipa Gonciarka
17 maja w BRONKU odbył się kolejny PRZELEW ŻYCIA połączony z DKMS dedykowany dla Filipa Gonciarka. Tym razem zarejestrowano 67 dawców krwi i 51 chętnych do banku dawców szpiku.

Nagrody dla najlepszych uczniów

Wczoraj w Filharmonii Prezydent Miasta rozdał nagrody najlepszym uczniom Koszalina. Gratulacje dla nagrodzonych uczniów i absolwentów II LO: Marii Wiktorowskiej, Macieja Rydzewskiego, Mileny Gabrysiak, Jaroslava Sergeeva, Tobiasza Batora, Daniela Machnika, Łukasza Dudka, Aleksandry Bibro, Anity Nowickiej, Rafaela Petrosjana, Szymona Górnego, Patryka Sochaja i Dawida Kaźmierczaka!!