Wojciech Rudzki z 2b został finalistą 34.edycji Olimpiady Teologii Katolickiej w Radomiu.To pierwszy taki sukces od lat.  Gratulujemy!
Uczennica klasy IV H Kornelia Wnukowska uzyskała tytuł laureata (6. miejsce) XXVI Olimpiady Wiedzy o Prawie w Ostrołęce. Daje jej to wiele indeksów na wyższe uczelnie w kraju, między innymi  na UJ i UW.  Gratulacje!
Dotarła do nas długo wyczekiwana informacja z Olimpiady "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" o tym że uczniowie naszej szkoły:

• Maksymilian Żmuda z klasy III M (pierwszy uczeń naszej szkoły, który będąc w klasie o profilu podstawowym z historii będzie zwolniony z matury z tego przedmiotu i już dziś ma 100%) oraz...
  • Dawid Siedlecki z klasy II H (po raz drugi został finalistą tej olimpiady) odnieśli ogromny sukces!!!
    Maks jest drugi w okręgu i powalczy w czerwcu o tytuł laureata.
    Gratulujemy chłopakom tak niesamowitego osiągnięcia.